%d8%a8%d8%b1%d9%88%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%84بارگذاری پرونده‌ها

بروشور تبلیغات دوره کارل را از اینجا دانلود کنید
CorelDraw نرم افزار قدرتمندی برای طراحی پوستر ، کاتالوگ، کارت ویزیت و تصویرسازی است. امکاناتی  که در این نرم افزار وجود دارد به شما کمک می کند به راحتی بتوانید تصویر دلخواه خود را طراحی کنید و به خروجی مورد نظرتان بفرستید که این خروجی میتواند چاپ افست، پرینت، صفحات وب، صفح هآرایی،نرم افزار ساخت فایلهای چندرسانه ای و غیره باشد . نرم افزار CorelDraw ترسیم برداری از دسته Vector است CorelDrawیک نرم افزار پرطرفدار و قدرتمند در زمینه طراحی و گرافیک است. این نرم افزار توسط شرکت کانادایی CORELکه یکی از قویترین شرکتها در زمینه نرم افزارهای گرافیکی است، تولید میشود. این نرم افزار به شما کمک میکند تا با استفاده از خلاقیت خود، در محیطی کاملاً حرفه ای تصاویری زیبا ایجاد کنید و به آسانی بتوانید نسخه ای از آن را چاپ نموده یا برای سایر نرم افزارها صادر کنید .

مهمترین کاربرد CorelDraw برای متخصصین گرایشهای برق و الکترونیک ، ارتباط کسترده و راحت با نرم افزارهای گرافیکی و مکانیکی نظیر SolidWork و … میباشد که میتواند یک طراح برق را تا حدی مستقل از طراح مکانیک قرار دهد .

کلاسهای CorelDraw  بصورت کارگاهی برگزار شده و این دوره ۳۰ ساعته شامل مباحث کامل و اساسی است به گونه ایکه یک طراح بتواند بطور کامل و جامع از عهده طراحی انواع نقشه ها و طرح های پانلهای کاربری و چاپ گود و طراحی باکس محصول و … برآمده و همچنین بتواند با نرم افزارهای طراحی رشته مکانیک نیز ارتباط دوطرفه و بدون خطا برقرار کند .

(( سرفصلهای دوره کارل دراو مرتبط با  رشته برق ))
 

کلاسهای درحال برگزاری …

 

۰۲